לא משנה היכן אתם או כמה אתם מרוצים מהמצב, אתם רוצים תוצאות.

אני כאן כדי להביא אתכם למקום הכי נכון לכם - 

 להחזיר לכם את הברק לעיניים

עופר מכמל

עופר מכמל

יש סיבה שאתם קוראים את הטקסט הזה. עדיין אינני יודע אותה במדויק, אבל אין לי ספק שהיא משפיעה על מידת הברק שיש לכם בעיניים. דבר אחד בטוח - הגעתם אל המקום הנכון!

בין אם האתגר שאתם מתמודדים איתו הוא בתחום העסקי, הזוגי או אורח החיים - אתם מחפשים תוצאות!
החזון שלי הוא להחזיר לאנשים ועסקים את הברק לעיניים, וביחד, אנחנו נמצא את המסלול האישי המדויק כדי להגיע למקום בו הכי נכון לכם להיות. 

מאחורי אלפי שעות אימון וניסיון מוכח בהעצמת אנשים והזנקת עסקים. אני מרצה באירגונים וחברות, מעביר סמינרים ומסלולים להזנקת העסק, ואני והצוות שלי עסוקים בלעזור לכם לייצר את התוצאות שאתם מאחלים לעצמכם!

רבים חושבים שמאז ומתמיד דרכי הייתה רצופה הצלחות, זוגיות מרגשת, עסק וקריירה מצליחים ודרך ברורה. אך האמת רחוקה מכך. שנים רבות חייתי ללא ברק בעיניים, סובל מעודף משקל רב, עסוק בלרצות את כולם מלבד את עצמי.

 

השינוי התאפשר כי בחרתי בעצמי! הבנתי שאני המנכ"ל של החיים שלי, ואף אחד אחר לא יחלום ובטח לא יגשים עבורי. הבנתי שאני לא מוכן להמשיך לחיות מתוך בינוניות. רציתי לכבוש את העולם ולחיות כפי שנכון לי לחיות, ובעיקר עם הרבה ברק בעיניים!

הדרך לא תמיד קלה! אבל אם אתם בוחרים בעצמכם, אני יודע לקחת אתכם לשם!

אני כאן, לכל שאלה.

צרו איתי קשר וגלו איך אני יכול לעזור לכם.

עופר מכמל

עופר מכמל

פרסומים אחרונים בבלוג:

חלומות של אתמול הם

בואו נדבר רגע על חלומות

כן כן אני יודע, כולם מדברים על תוכניות, יעדים, גרפים, מדדים. מי כמוני מכיר זאת: כמאמן אישי, ולשעבר מנהל מוצר בהייטק – יעדים, תוכניות ומדדים הם לחם חוקי. ובכל זאת, בואו נדבר רגע על המדף הזה בלב,
עליו שוכבים החלומות שלנו,
מעלים אבק.

החומה הזו לא תיפול מעצמה

יש לי קטע כזה – לפתוח שיחה עם אנשים שאני לא מכיר. בכל מיני מקומות, כמו בתור לסופר, בבית קפה. סתם, בלי כוונה ברורה – פשוט ליצור שיחה.

בעולם שתמיד ממהר, עסוק, ונמצא עם הראש עמוק בתוך הסלולרי, זו חוויה כיפית ומרעננת.

גם היום עשיתי זאת.